Moderatör Alımları Başladı!
Reklam Ücretleri (08.10.2018)CS:GO İndirirken %100’de Donma Sorunu ve Çözümü

'CS:GO | Counter Strike Global Offensive' forumunda HellorD tarafından 9 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

 1. HellorD

  HellorD YouTubeR Üye

  168
  5
  18
  8 Ekim 2018
  Erkek
  Sosyal Medya Uzmanı
  Konya

  Steam’de sadece CS:GO değil, diğer oyunlarda da yaşanan bir sorun olan %100 indirmede donma sorunu için birçok çözüm önerisi mevcut. Bu konuda gerekli araştırmaları yaptık ve sizlere en uygun çözümleri listeledik.


  Sabırla Bekleyin!
  Steam’de yüzdelik dilim indirmeye göre değişirken belirtilen zaman dilimi tamamen yüklenmesini kapsar. Eğer %100 indirmeye ulaştığı zaman direkt oyunun açılacağını düşünüyorsanız sizin için sıkıntı olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus oyun yüklenmesini de beklemek. Bu sebepten dolayı biraz sabırla davranmanızda fayda var. İşinizi garantiye almak adına 1 saat kadar beklemenizi tavsiye ederiz.

  CS:GO indirme tamamlanmama sorunu bu sebepten dolayı bir sorun olmamaktadır. Steam, son güncellemelerinden sonra indirme işlemlerindeki neredeyse tüm problemleri çözdü.

  İndirme İşlemini Tekrarlayın!
  Eğer çok yavaş bir internetiniz yoksa veya imkanınız varsa tekrardan indirme işlemi yapabilirsiniz. Fakat yapmadan önce Steam klasöründe bulunan CS:GO dosyalarını bilgisayardan tamamen silin. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve indirin. Bu sefer aynı sorunla karşılaşmama ihtimaliniz %90 civarında olacaktır.


  Steam Disk Yazma Hatası
  En ciddi sorun ise Steam’in genelde sorunlu bilgisayarlarda oluşturduğu disk yazma hatası. Bu hatanın sabit bir çözüm yolu mevcut. Biraz meşakatli olsa da birkaç dakikalık işlemle sorunu çözebilirsiniz. Aşağıda sizlere konu hakkında önemli bir video paylaşıyorum. 2.5 dakikalık bu içeriği izleyerek CS:GO indirememe sorunundan kurtulacaksınız.


  Yukarıdaki işlemler de fayda etmezse lütfen bizimle sorununuzu detaylı olarak paylaşın. Ekibimiz olarak sorunun çözümü için alternatif yollar arayacağız ve cs:go %100’de kalma sorununu çözeceğiz!