Moderatör Alımları Başladı!
Reklam Ücretleri (08.10.2018)KDP Nerden Düşer? KDP Hangi Slottan Düşer?

'Metin2 Klavuzu' forumunda poncik tarafından 2 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

 1. poncik

  poncik Kayıtlı Üye Üye

  27
  4
  3
  19 Mayıs 2018
  Erkek

  Kırmızı Demir Pala yani KDP nerden düşer bunu anlatacağız bildiğiniz gibi 30 Levelin en popüler itemlerinden biri olan KDP savaşçı karakteri çift el silahları için vazgeçilmez bir silahtır özellikle Metin2 TR oynayan oyuncularımız bilirler peki bu Kırmızı demir pala isimli silahımızı nereden düşürürüz gelin birlikte bakalım.

  KDP Hangi slottan düşer?

  Kırmızı demir pala vadide mistiklerin bulunduğu bölgede mistik isimli slottan düşmektedir. Birçok mistik keserek KDP düşürme şansınızı arttırabilirsiniz. Mistikler oldukça fazla sayıdadır ve oldukça az sayıda KDP düşeceği için vadide uzun vakit geçirebilirsiniz.


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Yukarıda gördüğünüz mistik isimli canavarları keserek kolaylıkla Kırmızı Demir Pala düşürebilirsiniz.

  KDP Haritada nerden düşer?


  [​IMG]

  KDP silahımız sol tarafta görmüş olduğunuz Seungryong vadisinin haritasında işaretli olan noktalardan düşmektedir. Haritada bu kısımlara [​IMG]giderek mistik kesecek ve kestiğiniz her mistik slotuyla KDP düşürme şansınızı bir o kadar arttıracaksınız. Diğer itemleriniz de ki efsunlara bonus olarak item düşürme şansını 2x arttıran efsunu getirebilirseniz veya kullanırsanız KDP düşürme şansınızı doğru oranda bir hayli arttırmış olursunuz. Vadide uzun süre kalacağınız için Pot yani Kırmızı ve Mavi iksir stoklarınızı sağlam şekilde oluşturduktan sonra vadiye gidin çünkü birkaç saat kadar vadide zaman geçireceksiniz çünkü malum kolay düşen bir item değil Kırmızı Demir Pala silahı. Diğer kişilerin serbest moduna alıp sizi keserek iteminizi kapmasına izin vermeyin çünkü bu tip olaylar vadide oldukça fazla şekilde yaşanmaktadır. Buna göre de önleminizi almanızı öneririm arkadaşlar Pvp serverler için bu tip durumlar genelde yok ancak TR Serverinde oynayan oyuncu arkadaşlar bu önerimi dikkate mutlaka alsınlar..
   
 2. Stax

  Stax Dev. Ekibi Developer

  9
  1
  3
  8 Ekim 2018
  Erkek
  Hala bilmeyenler var mı bunları? :)
   
 3. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi Admin

  24
  12
  3
  4 Ocak 2018
  Erkek
  İstanbul
  Neler var neler :)