Sabit LoL Hızlı Lig Atlama Rehberi - OYNANABİLECEK ŞAMPİYONLAR

'LOL Rehberler ve Strateji' forumunda admin tarafından 29 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi Admin

  5
  4
  3
  4 Ocak 2018
  Merhaba sevgili ve bu konularımızı merakla bekleyen okurlarımız, sizlere bugün League Of Legends(LOL) oyununda, nasıl hızlı lig atlarız düşük liglerden nasıl kurtuluruz bunların çözümü FOXMMO Forumda!

  Bütün oyuncuların kötü talihi Bronz ve Gümüş liglerdir, maleesef ülkemizdeki 14 yaş altı kitlenin olduğu Bronz ve Gümüş ligi, bir çok küfüre de sahne olmaktadır. Bu liglerden kurtulmanız için sizlere aşşağıda kesinlikle uygulanırsa kurtulunabilir taktik/ipuçları verildi, sen hala makaleyi okumadın mı, hemen okumalısın!

  Öncelikle kendimden örnek vererek konuya girmek, sizleri eğlendirerek devam etmek istiyorum. Yaklaşık 2009-2010 arasında oyunun kurulduğu beta dönemi(giriş dönemi)zamanında oynayıp, kendimi ileri seviyeye taşımıştım. İlk zamanlar Türkiye sunucusu maleesef bulunmamaktaydı. O zamanlar AB Batı(EU WEST) sunucusu bulunuduğundan dolayı Türk oyuncu sayısı yaklaşık 250.000 civarındaydı, başladığım lig Bronz 4 idi. Yapmanız gerekenler, kendi takımınız ve karşı takımla asla muhattap olmayıp, sürekli oyuna odaklanmak. Gerekirse kendi ve karşı takımınızı "/sustur all" komutuyla susturup oyununuza full odak ve bozulmamış moralle hızla devam edilebilir.

  12 yaşında olup, saygısını bilen ve yüksek lig'e varmış arkadaşlarımızında ülkemizde olduğunu görmekteyiz.Globalite(Evrensellik) içeren bu oyun, dünyanın her ülkeden ve her milleten kısacası her yerinden oyuncu kapasitesine sahiptir.

  Oyunlarda kendinizi geliştirmek için koridorlarda oynadığınızda kazanmanızı sağlayacak etkenler/faktörler belirtildi. Hemen aşşağıya bak

  1. Üst koridor oyuncusuysanız ve mavi takımsanız ormanın derinine totem bırakabilirsiniz. Eğer koridordan açılamıyorsanız üst koridora çıkan yoldaki çimenliğe bırakabilirsiniz.

  2. Üst koridor oyuncusuysanız ve kırmızı takımsanız, Baron Nashor'un sağındaki üçlü çalıya totem bırakmanız gerekmektedir. Koridoru itip-itmemeniz bu konuda önemli değildir. Çünkü karşı ormancı üçlü çalı kısmından geri olsanız bile kule altında baskın yapmaktadır.

  3. Orman oyuncusuysanız takımınızın yeri/rengi fark etmemektedir. Nehir kısmını her zaman görüş totemi atmanız gerekmektedir, karşı takımın herhangi bir global etken gerçekleştirirse, sizin aleyhinize olur.

  4. Orta koridorsanız renginiz fark etmemektedir. Her zaman tavsiye edilen totem atılma yeri, makalenin bitiş kısmında belirtilmiştir.

  5. Alt koridor oyuncusuysanız ve mavi takımdaysanız alt koridor kulenizin solundaki(Ejderha'nın sağındaki üçlü çalı) üçlü çalıya görüş totemi atmanız gerekmektedir. Counter gank dediğimiz karşı baskınlara karşı bu totem sizi %99,99 oranla korumaktadır. Koridorun ileride veya geride olması önemli değildir.

  6. Alt koridor oyuncusuysanız ve kırmızı takımdaysanız, rakibin kulesinin altına kadar gittiğinizde nehir kısmını ve ormancının gelebileceği üçlü çalıya görüş totemi atarsanız sizler için rahat bir oyun gidebilir.

  Takipçilerimiz için çizmiş olduğumuz, özel totem strateji haritası.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş