LwL 95 Mavi Zerk, Captain ve Knight yazısı görevlerİ

'Knight Online Görevler - Rehberler' forumunda adana01adana tarafından 28 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. adana01adana

  adana01adana Kayıtlı Üye Üye

  246
  204
  43
  20 Mayıs 2018
  Erkek
  Herkese selam öncelikle sro resimler bölümünde gezinirken bi arkadaşımız staff +9 göstermek isterken mavi zerk kısmını gören arkadaşlar bu olayı sormuş.Bende galiba kimsenin bilgisi olmadığını fark ettim ve konuyu açmaya karar verdim.
  Öncelikle Captain Yazısı ve Mavi Zerk Questi ile başlayayım (Chin çarlar):

  .: Görev Bilgileri :.

  .: Konuşulacak NPC 1-2 :.
  [​IMG]


  .: Konuşulacak NPC 3 :.
  [​IMG]


  .: Konuşulacak NPC 4 :.
  [​IMG]


  .: Konuşulacak NPC 5 :.
  [​IMG]


  .: Konuşulacak NPC 6 :.
  [​IMG]


  .: Konuşulacak NPC 7 :.
  [​IMG]

  Quest Açıklaması:
  1:Army Test:
  Görevi aldıktan sonra tekrar npc'ye tıklayarak başka bir arenaya ışınlanılır.Bu attığı arenada 10 dk boyunca hayatta kalmanız gerekiyor.Attığı arenadaki moblar stun atar.

  2:Material for Medicine:
  Görevi aldıktan sonra exorcist home'daki Miaoryeon ile konuş.

  3:Stone Beast Bell
  Miaoryeongla görüştükten sonra jangan cave camp 11-12 de bulunan tomb spirit adlı mobdan görev itemi düşür.

  4:Spirit's Shell
  Tomb spirit yaratığından düşürdüğün görevi jangan jaeunsadaki budist rahibe ver ve sana verdiği itemle beraber jangan kuzey doğusundaki tomb'a git 3 yolun birleştiği yerde ağacın altında mezar taşların yanında iteme sağ tıkla ve çıkan şampion mobunu kes ve tekrar miaoryeong ile konuş.

  5:Miaoryeongs Charm
  Görev itemini jangan Hunter guild gwakwiye teslim et.

  6:The Sprit
  Hunter guild gwakwi sana 100 ağ verdi bu ağlar ile taklamakan da niye general lerden 1 tane normal spirit getirmeni istiyecek fakat teleport olamazsın taklamakana at yada tabana kuvvet koşman lazım bide geri gelcen

  7:piece of Spirit
  Görevi exorcist miaoryeongdan alcan.Aldıktan sonra tekrar konuş ve seni Lost Spirit hayaletinin yanına ışınlıcak.Dikkat edilmesi gereken konu zerkini bu görevde kullanmam gerektiğidir aksi halde görev iptal olur.

  8:New Power
  jangan general sonhyeona giderek Captain yazısını ve mavi zerkinize kavuşabilirsiniz.

  ------------------------------------------------------------------

  Şimdide Avrupa için Knight yazısı ve mavi zerk anlatalım Avrupa)
  NOT:Avrupanın resimlerini bulamadığım için koyamıyorum.

  Görev-1 Askeri Sınav.
  Constantinopole gitmeli ve Rachel ile görüşmelisin.Onunla 2 defa görüş ve 2.ci seferde o seni özel bi alana göndericek.10 dakika hayatta kalman gereken alana..Mobları öldürmek zorunda değilsin sadece hayatta kal.Orda 95 lv Champion spawn olcak.Fakat Party Giant kadar fazla hpsi olacak.Üstümde 9D light armor set varken o bana 1-5k damage vuruyordu.10 dakika hayatta kaldığında görev biter..

  Görev 2- İlaç için materyaller..
  Rachel
  ile tekrar konuş ve NPC Witche git..Onu constantinople nin yanındaki Lighthouse da bulabilirsin..

  Görev 3 -Taş yaratıkların çanları..
  Tekrar Witchle konuş ve o sana sıradaki görevini verecek.Jangan cave B2 ye ve ordanda military camp 7+ ya git.(Sadece miltiary camp 2 ye git ve ordan kuzeye git.--N harfi--). Ordaki Stone Tomb Ghost ve Tomb Spiritlere saldır.Onlardan Beat's Belladlı görev itemi düşecek.Bana kestiğim ilk mobda düşmüştü.Jangana git ve Jeonghye ile görüş.Kendisi jangandaki Jaeunsa nın yanında bulunur.

  Görev 4-Ruhların Kabuğu
  Tekrar Jeonghye ile konuş ve o sana yeni item verecek.Tomba gitmelisin.(Janganın güneybatısında sadece Tomb, Cave değil.).Tam olarak X: 7175 Y: 309 e git ve sana verdiği iteme sağ tıkla.Orda 95 lv champion spawn olcak.Çok kolay öldürebilirsin onu.Öldür ve geri başladığın NPC ye dön.

  Görev 5- Cadı Scrolu
  Constantinople Lighthouse a git ve Witch le konuş.Sonra git ve Adrianla konuş..(Constantin deki Hunter Dernek NPC si).

  Görev 6 - Ruh
  Adrian
  sana tuzaklar verecek.Taklamakandaki niya generallere gitmelisin.Oraya git ve tuzaklara sağ tıkla.Tuzaklar kurulacaktır.Niya generalleri tuzağa çekmelisin.Mob üstünde durduğunda ruhunu ele geçirebilirsin yada başarısız olabilirsin.Genellikle sana Fusser Ruhu gelecektir fakat sana Normal Ruh lazım.O tuzakları 60 saniyede bir kullanabilirsin.Benim 40 tane tuzak harcamam gerekmişti.Ve bu sürede 16 tane fusser ruhu topladım.Bir tane normal ruh aldığında LıghtHousa geri dönebilirsin.Tabiki bu sürede return kullanamazsın.Taklamakan-Cons arası yürümeli yada ata binmelisin..

  Görev 7-Ruh Parçası
  Tekrar Witchle konuş o seni 95 lv mobların spawn olduğu alana göndercek.Fazla güçlü bi mob değil.1 K damage veya daha düşük vurur.Fakat dondurma ve buzlama özelliklerine sahip.Bu göreve girmeden önce Berserkerinin dolu olduğundan emin ol.Bu mobu berserkerde öldürmelisin yoksa görev başarısız olur.

  Görev 8 -Yeni Güç
  Witchle
  konuş ve Racheli ziyaret et.Görevlerini bitirdin.Artık Mavi Zerke ve isminin başında sarı bir etikete sahipsin ...
  Bu görevleri yaptığınızda

  Görevi yaptıktan sonra zerkleriniz artık kırmızı değil mavi renkte olacak.
  Ayrıca potçuda satılan mavi zerki alıp 20 dakikada bir zerkinizi doldurabilirsiniz.
  bunun için potçudan aldığınız zerki sağ tıkladığınızda aktif bufflarnızın yanına açılır.Orda sol tıkladığınızda 1 ve cancel diye iki seçenek çıkar.1 i tıklarsanız zerkiniz dolar.Böylece gerektiğinde normal dolan zerkinizin peşinden bu zerki kullanarak 2 zerk peşpeşe basabilirsiniz.Kırmızı zerk tam olarak 2 katını vurmazken yeni gelen mavi zerkle 2 katından biraz daha fazla vurma imkanınız var.Kırmızı zerke göre 150% oranında daha fazla hıslı kosma imkanı.Str çarlar'da critical vurma oranını yükseltiyor.Attack raiting'i kırmızıya göre daha fazla

  Saygılarımla Adana01adana
  0EBE71CB-15F3-470B-B1E8-4AF89A42E6DD.png
   

Bu Sayfayı Paylaş