Moderatör Alımları Başladı!
Reklam Ücretleri (08.10.2018)Wolfteam Log Hatası ve Çözümü (%100 Etkili)

'WolfTeam Teknik Yardım' forumunda HellorD tarafından 9 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

 1. HellorD

  HellorD YouTubeR Üye

  168
  5
  18
  8 Ekim 2018
  Erkek
  Sosyal Medya Uzmanı
  Konya

  [​IMG]
  Uzun yıllar boyunca hayatımızda yer alan ve son güncellemeleri ile birlikte tekrardan aktifliğini arttırmayı başaran Wolfteam’in en kötü hatalarının başında Wolfteam Log Hatası gelmektedir. Bu sorunu çözmeden oyunu oynamak mümkün değil maalesef. Sizinle alakalı bir sorun olmasa bile ucu size dokunabilir. Hemen detaylara geçelim.  Wolfteam Log Hatası
  Oyunun neredeyse tüm işletim sistemlerinde baş gösteren bu sorunu için yapılan geri bildirimlerinde Windows XP, Windows 7, 8 ve 10 sürümlerinde görüldüğünü fark ediyoruz. Bu sorunun çözümü için sistem dosyalarını alt üst etmeniz gerekebilir. Hiç araştırma yapmadan sizin çözmeniz neredeyse imkansız. Bu konuda uzmanlar ve oyun yetkilileri bir çözüm sunmuşlar ve işe yarıyor. Fakat yabancı kaynaklarda daha çok gördüğümüz yöntemi bir arkadaşımız bizler için güzel şekilde aktarmış durumda.

  Wolfteam Log Hatası’ndan kurtulmak için ne yapmalıyız, hangi adımları uygulamalıyız şimdi bu konulara bakalım.


  Wolfteam Log Hatası Çözümü
  Sorunu ortadan kaldırmak için regedit başta olmak üzere pek çok alanda işlem yapmamız gerekiyor. Bu yüzden tek tek anlatıp kafanızı karıştırmak yerine THE-Mert isimli Youtube kanalı tarafından yayınlanan videoyu paylaşmak daha doğru olacaktır. Hem görüntülü hem de sesli olarak Wolfteam Log Hatası çözümü için ne yapılabilir, anlatılıyor. 5 dakikalık videodaki işlemleri tek tek yerine getirmeniz dahilinde artık oyunu oynamak için önünüzde hiçbir engel kalmayacak.